Lucie-Anna Zatloukalová

Vystudovala Mezinárodní Konzervatoř Praha – obor Muzikál. Již od prvního ročníku účinkovala ve školních projektech jako je například: muzikálová pohádka Kocourek Modroočko nebo muzikál Někdo to rád horké. Později ve vyšších ročnících iniciovala uskutečnění několika projektů ve spolupráci s Marcelou Laurinovou: Na muzikál leze Jaro, Na Muzikál leze Zima nebo Na muzikál leze Nomroh. Během studia externě účinkovala ve Stavovském divadle, v divadle Hybernia ztvárnila v autorském muzikálu Králové Avalonu roli Anny. V Českých Budějovicích si zahrála hlavní roli v muzikálu Úděl Osudu a Lisu v muzikálu Cyrano, na kterém se podílela choreograficky, stejně tak jako na Otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou s muzikálem Rebelové.

Účinkovala v hudebních videoklipech Milana Peroutky a kapely Trocha Klidu – Tančíš sama, Zebra. Objevila se i v několika seriálech – První Republika, Ulice nebo Gympl s (R)učením omezeným. Natočila také reklamu pro Burger King.

Je jedna ze zakladatelů Hudebního divadla Ze:Mě, kde dnes působí jako choreografka. Momentálně LuciÁnnku můžete spatřit v představeních:
Romeo a Julie – externí spolupráce – Divadlo ABC
Andělé v Americe – externí spolupráce – Divadlo ABC
Modrý Pták – externí spolupráce – Stavovské Divadlo
Sugar – swing – dámská company – Divadlo na Fidlovačce
Aspect of Alice – Black light theatre Ta Fantastika – role Alenky
Aspect of Alice – Black light theatre Ta Fantastika – role Klaunky